دستگاه بسته بندی میوه

از آنجا که هدف از دستگاه بسته­ بندی میوهجلوگیری از فساد داخلی فیزیکی، شیمیایی و زیستی می­باشد. شرکت بسته بندی دلند در راستای احترام به مهندسی بعد از برداشت محصول به منظور پیشگیری نمودن از، از دست­رفتن رطوبت بافت مواد خوراکی تازه در شرایط عادی جوی و بعلاوه جلوگیری از پژمرده شدن و ناشاداب بودن آن در ذیل به معرفی برخی از مزایای آنمی­پردازد.
 این روزها شاهد تعدد و تنوع محصولات بسته ­بندی شده ­ی چشمگیر و پرطمطراق بسیاری در بازار هستیم. بنابراین از ویژگی­های انواعدستگاه بسته­ بندی میوه می­توان از یک سو به نقش چشمگیر آن در بازاریابی و از سوی دیگر به قابلیت انتقال دادن اطلاعات بسیاری به مشتری اشاره کرد. اگرچه بسته­ بندی میوه درمرحله پایانی چرخه قرار می­گیرد ولی همچنان وزن­کشی و بسته­ بندی یکی از مراحل مهم در سفر طولانی و پیچیده از رشد به مصرف­ کنندگان است و  در سالم تحویل دادن محتویات بسته درسفر از تولید به مصرف نقش پایداری را ایفا میکند.

شرکت بسته بندی دلند یکی از باکیفیت­ ترین تولید­کننده­ های دستگاه بسته­ بندی و خط کامل سورت میوه و سبزی در ایران می­باشد. این دستگاه برای استفاده به صورت صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده است. با توجه به استفاده روزافزون از محصولات بسته­ بندی جایگزین بسیار مناسبی برای محصولات فله ­ای  موجود در بازار می­باشد.

جمعه، 20 بهمن 1396   |  717 بازدید